Provschema för In1

v.32   Mån 6/8 Tis 7/8 Ons 8/8 Tor 9/8 Fre 10/8 Lör 11/8 Sön 12/8
 
v.33   Mån 13/8 Tis 14/8 Ons 15/8 Tor 16/8 Fre 17/8 Lör 18/8 Sön 19/8
 
v.34   Mån 20/8 Tis 21/8 Ons 22/8 Tor 23/8 Fre 24/8 Lör 25/8 Sön 26/8
 
v.35   Mån 27/8 Tis 28/8 Ons 29/8 Tor 30/8
Prov
Läsarinlägg
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-08-13 10:18:30
 Fre 31/8 September
Lör 1/9
 Sön 2/9
 
v.36   Mån 3/9 Tis 4/9 Ons 5/9 Tor 6/9
Inlämning
Music & Lyrics - Analysis
Mia Olsson 
Registreringstidpunkt:
2018-08-27 16:14:19
 Fre 7/9 Lör 8/9 Sön 9/9
 
v.37   Mån 10/9 Tis 11/9 Ons 12/9 Tor 13/9
Prov
Matteprov på kapitel 1
Maria Persson 
Registreringstidpunkt:
2018-08-23 10:12:24
 Fre 14/9 Lör 15/9 Sön 16/9
 
v.38   Mån 17/9
Prov
Industritekniska Processer INUINU01 Prov
Günter Sand 
Registreringstidpunkt:
2018-09-12 07:50:18

Prov
Industritekniska Processer INUINU01 Prov
Günter Sand 
Registreringstidpunkt:
2018-09-12 07:51:15
 Tis 18/9 Ons 19/9 Tor 20/9 Fre 21/9
Presentation
Ett personligt tal
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-08-13 10:18:59
 Lör 22/9 Sön 23/9
 
v.39   Mån 24/9 Tis 25/9 Ons 26/9 Tor 27/9 Fre 28/9
Presentation
Oral presentation - My dream destination
Mia Olsson  
Registreringstidpunkt:
2018-09-05 10:06:36
 Lör 29/9 Sön 30/9
 
v.40   Oktober
Mån 1/10
 Tis 2/10 Ons 3/10
Prov
Avhjälpande underhåll prov 1
Håkan Jansson 
Registreringstidpunkt:
2018-09-18 10:57:17
 Tor 4/10 Fre 5/10 Lör 6/10 Sön 7/10
 
v.41   Mån 8/10 Tis 9/10 Ons 10/10
Prov
Deutsch Kapiteltest 1
Kathrin Moeschlin  
Registreringstidpunkt:
2018-10-01 11:17:45
 Tor 11/10 Fre 12/10 Lör 13/10 Sön 14/10
 
v.42   Mån 15/10 Tis 16/10 Ons 17/10 Tor 18/10 Fre 19/10 Lör 20/10 Sön 21/10
 
v.43   Mån 22/10 Tis 23/10
Prov Inlämning
Examination Stjärnlösa nätter
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-08-13 10:19:42
 Ons 24/10 Tor 25/10
Prov
Matteprov kapitel 2
Maria Persson 
Registreringstidpunkt:
2018-09-18 12:44:49
 Fre 26/10 Lör 27/10 Sön 28/10
 
v.44   Mån 29/10 Tis 30/10 Ons 31/10 November
Tor 1/11
 Fre 2/11 Lör 3/11 Sön 4/11
 
v.45   Mån 5/11 Tis 6/11 Ons 7/11 Tor 8/11 Fre 9/11 Lör 10/11 Sön 11/11
 
v.46   Mån 12/11 Tis 13/11
Prov
Ellära del1_ likström (Gr1)
Hedyeh Saber 
Registreringstidpunkt:
2018-08-10 11:20:09

Prov
Ellära del1_ likström (Gr2)
Hedyeh Saber 
Registreringstidpunkt:
2018-08-10 11:21:14
 Ons 14/11
Prov
Prov Mät- o styrteknik Pneumatikdelen
Jörg Örnberg 
Registreringstidpunkt:
2018-08-21 15:13:32
 Tor 15/11 Fre 16/11 Lör 17/11 Sön 18/11
 
v.47   Mån 19/11 Tis 20/11 Ons 21/11
Prov
Kapiteltest 2
Kathrin Moeschlin  
Registreringstidpunkt:
2018-11-12 12:31:05
 Tor 22/11
Prov
Prov2 Avhjälpande underhåll
Håkan Jansson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-12 22:35:41

Prov
Prov2 Avhjälpande underhåll
Håkan Jansson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-12 22:35:48

Prov
Prov2 Avhjälpande underhåll (Gr1+Gr2)
Håkan Jansson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-12 22:37:50
 Fre 23/11 Lör 24/11 Sön 25/11
 
v.48   Mån 26/11 Tis 27/11 Ons 28/11 Tor 29/11
Inlämning
Inlämning av Sjöuppgift
Maria Isaksson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-27 12:37:43
 Fre 30/11 December
Lör 1/12
 Sön 2/12
 
v.49   Mån 3/12 Tis 4/12
Prov
Matematikprov 3 på kapitel 3
Maria Persson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-09 07:46:01
 Ons 5/12 Tor 6/12 Fre 7/12
Inlämning
Språksociologi
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-08-13 10:20:19
 Lör 8/12 Sön 9/12
 
v.50   Mån 10/12 Tis 11/12
Prov
Delprov Naturkunskap
Maria Isaksson 
Registreringstidpunkt:
2018-11-27 12:40:03
 Ons 12/12 Tor 13/12 Fre 14/12 Lör 15/12 Sön 16/12
 
v.51   Mån 17/12 Tis 18/12 Ons 19/12
Inlämning
Analys
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-11-26 10:43:23
 Tor 20/12 Fre 21/12 Lör 22/12 Sön 23/12
 
v.1   Mån 31/12 Januari
Tis 1/1
 Ons 2/1 Tor 3/1 Fre 4/1 Lör 5/1 Sön 6/1
 
v.2   Mån 7/1 Tis 8/1 Ons 9/1 Tor 10/1 Fre 11/1 Lör 12/1 Sön 13/1
 
v.3   Mån 14/1 Tis 15/1 Ons 16/1 Tor 17/1 Fre 18/1 Lör 19/1 Sön 20/1
 
v.4   Mån 21/1 Tis 22/1 Ons 23/1 Tor 24/1 Fre 25/1 Lör 26/1 Sön 27/1
 
v.5   Mån 28/1 Tis 29/1 Ons 30/1
Prov
Prueba Unidad 2a,2b y 2c
Maria Cao 
Registreringstidpunkt:
2019-01-09 14:09:47

Prov
Prueba Unidad 2a,2b y 2c
Marcela Saavedra 
Registreringstidpunkt:
2019-01-09 14:11:22
 Tor 31/1 Februari
Fre 1/2
 Lör 2/2 Sön 3/2
 
v.6   Mån 4/2 Tis 5/2 Ons 6/2 Tor 7/2 Fre 8/2 Lör 9/2 Sön 10/2
 
v.7   Mån 11/2 Tis 12/2 Ons 13/2 Tor 14/2 Fre 15/2 Lör 16/2 Sön 17/2
 
v.8   Mån 18/2 Tis 19/2 Ons 20/2 Tor 21/2 Fre 22/2 Lör 23/2 Sön 24/2
 
v.9   Mån 25/2 Tis 26/2 Ons 27/2 Tor 28/2 Mars
Fre 1/3
 Lör 2/3 Sön 3/3
 
v.10   Mån 4/3 Tis 5/3 Ons 6/3 Tor 7/3
Presentation
Göteborg 2030-presentation
Maria Isaksson 
Registreringstidpunkt:
2018-08-27 14:21:19
 Fre 8/3 Lör 9/3 Sön 10/3
 
v.11   Mån 11/3 Tis 12/3 Ons 13/3 Tor 14/3
Prov
Delprov kap4
Christoffer Andersson 
Registreringstidpunkt:
2019-03-13 08:05:54
 Fre 15/3 Lör 16/3 Sön 17/3
 
v.12   Mån 18/3 Tis 19/3 Ons 20/3 Tor 21/3 Fre 22/3 Lör 23/3 Sön 24/3
 
v.13   Mån 25/3
Prov
Slutprov Naturkunskap (halva klassen)
Maria Isaksson 
Registreringstidpunkt:
2019-03-04 12:02:58

Prov
Produktionsutrustning
Håkan (Gunther) 
Registreringstidpunkt:
2019-03-18 08:50:55
 Tis 26/3
Prov
Ellära del2_ Växelström
Hedyeh Saber 
Registreringstidpunkt:
2019-03-20 11:35:12
 Ons 27/3
Prov
Slutprov Naturkunskap (Halva klassen)
Maria Isaksson 
Registreringstidpunkt:
2019-03-04 12:03:34

Prov
Prueba Unidad 3a,3b y 3c
Marcela Saavedra y Maria Cao 
Registreringstidpunkt:
2019-03-06 12:59:15
 Tor 28/3 Fre 29/3
Presentation
NP Muntligt
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-12-14 11:21:57
 Lör 30/3 Sön 31/3
 
v.14   April
Mån 1/4
 Tis 2/4 Ons 3/4 Tor 4/4 Fre 5/4 Lör 6/4 Sön 7/4
 
v.15   Mån 8/4 Tis 9/4 Ons 10/4 Tor 11/4 Fre 12/4 Lör 13/4 Sön 14/4
 
v.16   Mån 15/4 Tis 16/4 Ons 17/4 Tor 18/4 Fre 19/4 Lör 20/4 Sön 21/4
 
v.17   Mån 22/4 Tis 23/4 Ons 24/4 Tor 25/4 Fre 26/4 Lör 27/4 Sön 28/4
 
v.18   Mån 29/4 Tis 30/4 Maj
Ons 1/5
 Tor 2/5 Fre 3/5 Lör 4/5 Sön 5/5
 
v.19   Mån 6/5 Tis 7/5 Ons 8/5
Prov
NP Spanska Läsa!
Marcela Saavedra y Maria Cao 
Registreringstidpunkt:
2019-04-17 09:16:17
 Tor 9/5 Fre 10/5 Lör 11/5 Sön 12/5
 
v.20   Mån 13/5 Tis 14/5 Ons 15/5
Prov
NP Spanska Höra/skriva!
Marcela Saavedra y Maria Cao 
Registreringstidpunkt:
2019-04-17 09:17:24
 Tor 16/5 Fre 17/5
Prov
NP Läsförståelse
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-12-14 11:22:29
 Lör 18/5 Sön 19/5
 
v.21   Mån 20/5 Tis 21/5 Ons 22/5
Prov
NP Spanska Tala!
Marcela Saavedra y Maria Cao 
Registreringstidpunkt:
2019-04-17 09:18:01
 Tor 23/5 Fre 24/5
Prov
NP Skriftligt
Alice Bröms 
Registreringstidpunkt:
2018-12-14 11:22:54
 Lör 25/5 Sön 26/5
 
v.22   Mån 27/5 Tis 28/5 Ons 29/5 Tor 30/5 Fre 31/5 Juni
Lör 1/6
 Sön 2/6
 
v.23   Mån 3/6 Tis 4/6 Ons 5/6 Tor 6/6 Fre 7/6 Lör 8/6 Sön 9/6
 
v.24   Mån 10/6 Tis 11/6 Ons 12/6 Tor 13/6
Prov
Prov Mät- o styrteknik Logik/PLC-delen
Jörg Örnberg 
Registreringstidpunkt:
2018-08-21 15:14:25
 Fre 14/6 Lör 15/6 Sön 16/6
 
v.25   Mån 17/6 Tis 18/6 Ons 19/6 Tor 20/6 Fre 21/6 Lör 22/6 Sön 23/6
 
v.26   Mån 24/6 Tis 25/6 Ons 26/6 Tor 27/6 Fre 28/6 Lör 29/6 Sön 30/6
 

<Tillbaka